O nas

Firma Elandom nieruchomości działa na rynku obrotu nieruchomościami od 2002 roku. Wywodzimy się z rejonu Józefowa, Otwocka i Wawra, gdzie jesteśmy czołową agencją na lokalnym rynku, ale działamy na terenie Warszawy i całego kraju poprzez nasze 2 biura ( w Józefowie oraz na Saskiej Kępie w Warszawie ).

Nasz zespół tworzą ludzie z pokaźną wiedzą, zestawem dobrych praktyk i interdyscyplinarnych umiejętnościami, które w nieruchomościach są niezbędne.

Sprzedajemy skutecznie, kupujemy korzystnie i wynajmujemy nieruchomości dzięki zaufaniu jakim darzą nas klienci. Badamy stan prawny każdej nieruchomości, wyprowadzamy sprawy spadkowe, podziałowe lub prostujemy je tak aby nieruchomość była gotowa do wystawienia na rynek i skutecznego nią obrotu.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu lub innego sposobu finansowania, także leasingu nieruchomości dla klientów komercyjnych. Realizujemy wyjazdowe zlecenia zgodnie z destynacjami wyznaczonymi przez klientów. Dbamy o portfele inwestycyjne klientów, restrukturyzujemy oraz weryfikujemy ich aktualny stan. Rozumiemy potrzeby klientów a co za tym idzie, każdą transakcje traktujemy indywidualnie i z należytą starannością.

Nieruchomości to nasza pasja, odwzajemniona miłość, nasze ukochane dzieci i zawsze staramy się dobrać wedle potrzeb i oczekiwań klientów najlepsze dla nich rozwiązanie nieruchomościowe.

Mamy klientów którzy powierzają nam nieruchomości na lata aby zaopiekować się i zarządzać czy administrować ich majątkiem.Zatem wyszukujemy najemców stabilnych i rzetelnych, wynajmujemy z datą pewną i okazjonalnie. Przekształcamy nieruchomości które stoją bezużytecznie w produkty finansowe, przynoszące wymierne korzyści właścicielom. Współpracujemy z  architektami, wnętrzarzami, sprawdzonymi i pewnymi wykonawcami remontowo – budowlanymi, ogrodnikami, specjalistami od sprzętu audio oraz telewizji przemysłowej. rzeczoznawcami majątkowymi, kierownikami budów, ubezpieczycielami,firmami sprzątającymi, . Krótko mówiąc współpracujemy ze wszystkimi którzy cieszą się dobrym imieniem i słyną z dobrej jakości swoich usług.

Posiadamy licencje certyfikowane do obrotu na rynku nieruchomościowym oraz polisy ubezpieczeniowe, kształcimy się i rozwijamy.

Znajdujemy korzystne rozwiązania dla komfortu, inwestycji i bezpieczeństwa naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Anna Betnarska

Wydajność

Wiemy, jak z powodzeniem wykorzystywać zasoby naszej firmy. Pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję na rynku nieruchomości.

Profesjonalizm

Wiedza, znajomość lokalnego rynku i profesjonalne doradztwo. Skorzystaj z usług wykwalifikowanego i skutecznego pośrednika.

Zaufanie

Jasne warunki współpracy i gwarancja braku ryzyka podczas transakcji. Dbamy o interesy naszych klientów. Zaufaj naszemu doświadczeniu.